Новини
Неділя, 06 серпня 2017 05:12

Зустрілися біля Дніпра

Підсіняни зустрілися біля Дніпра

 

У суботу 5 серпня відбулася чергова традиційна зустріч жителів затопленого Підсінного, на яку зібралося близько шестидесяти колишніх жителів мальовничого села та їх нащадки. Минуло півстоліття, як не стало цього райського куточка на землі, а туга за малою батьківщиною  не минає. І саме ностальгія за втраченим назавжди рідним краєм щороку приводить їх на це місце, де можна зустріти своїх земляків, поспілкуватися, не приховувати сліз радості від побачення  і жалю за рідним селом, поспівати (а всі підсіняни на диво співучі) і знову роз'їхатися по всій Україні - до наступного року.

У зустрічі, як і минулого року, взяли участь засновники ГО "Старий Дніпро", які продовжували збір матеріалів для майбутньої книги про с.Підсінне,  були вивішені для огляду рушники затоплених сіл.

Фрагменти зустрічі нижче на наших світлинах. Без коментарів.

Підготував Микола Михняк

Зустр 1

  

Зустр 2

  Зустр 3 
 Зустр 4  Зустр 5
 Зустр 7  Зустр 10
 Зустр 6  Зустр 9

 

 

 

Прочитано 745 разів

Наші партнери

ГІСДПУНІЕЗМіська радагазета Вісник ПереяславщиниНовий поглядУкрпромпостачПереяславська районна радаТелерадіокомпанія АльтаІнститут мистуцтвознавстваПереяслав-Хмельницька РДАПереяслав-Хмельницька ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІст. №5