Новини
Вівторок, 26 червня 2018 10:14

Книга «Затоплений рай» Рекомендовані

Автор
 Безымянный1   

Перед вами обкладинка нової книги «Затоплений рай: Андруші у спогадах та документах», яка нині тиражується у видавництві «Український пріоритет» і найближчим часом надійде для розповсюдження у Переяславі-Хмельницькому.

Це науково-популярне видання є літописом неймовірно важких випробувань: голодомори 1921-23, 1932-33 років, Друга світова війна, голод 1946-47 років, репресії, примусове виселення з родового гнізда при будівництві Канівської ГЕС, документи, спогади про життя в Андрушах в 20-70-х роках XX століття. Це данина пам’яті славетному українському Роду, якому притаманні добрі справи, працьовитість, стійкість, чесність, справедливість, толерантність.

Сподіваємося, що книга допоможе через призму років, емоції пережитого уявити красу і велич Переяславської Наддніпрянщини, зрозуміти сутність і значимість малої батьківщини для людини, гостріше відчути необхідність збереження незрівнянних краєвидів, унікальних туристичних можливостей, виняткового культурного багатства та посприяє розвитку екопростору для майбутніх поколінь.

Над виданням працювали члени ГО «Старий Дніпро»  Микола Михняк, Андрій Доброскок та Сергій Доброскок, Віталій Іващенко, Олександр Сулима та жителі затопленого села Андруші.

Книгу можна буде замовити в офісі ГО «Старий Дніпро» по вул. Гімназійна, 37 (щовівторка з 10.00 до 12.00).

Прочитано 1250 разів

Наші партнери

ГІСДПУНІЕЗМіська радагазета Вісник ПереяславщиниНовий поглядУкрпромпостачПереяславська районна радаТелерадіокомпанія АльтаІнститут мистуцтвознавстваПереяслав-Хмельницька РДАПереяслав-Хмельницька ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІст. №5