Новини
Вівторок, 16 липня 2019 10:59

Книга "Нам Підсінне тепер тільки сниться..." Рекомендовані

Автор

 

пыдсынне вырызка
 

    

Громадська організація «Старий Дніпро» пропонує увазі читачів книгу під назвою «Нам Підсінне тепер тільки сниться…» друге видання серії «Затоплені села Переяславщини», підготовлене в рамках науково-просвітницького проекту з оприлюднення матеріалів про затоплені Канівським водосховищем села. Авторами-упорядниками видання є журналіст-краєзнавець Микола Михняк та науковець НІЕЗ «Переяслав» Світлана Зубер.

У книзі зібрано й представлено до уваги читачів спогади та документи про село Підсінне на Переяславщині та його мешканців від першої згадки про поселення до 1970-их років, коли відбулося повне переселення жителів цього села в інші населені пункти України. Дане дослідження базується переважно на опрацьованих першоджерелах – як архівних матеріалах, так і спогадах підсінян.

  Видання розраховане на істориків, етнологів, краєзнавців, викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться історією рідного краю.

   Також відгук про книгу залишила Національна спілка краєзнавців України, в особі її голови: член-кореспондента НАН України – Олександра Реєнта.

  На даний час книга тиражується у видавництві «Український пріоритет» і найближчим часом надійде для розповсюдження у Переяславі-Хмельницькому.

   А 29-го червня 2019 року на заході «Дніпро Ревучий - 2019» відбулася «пілотна» презентація даної книги, про що ви маєте змогу подивитися в короткому відеорепортажі ТРК «Альта» від 13 липня 2019 року та від 17 липня 2019 року в одному відеоролику.

Лист Пер     Лист Пер1а
Прочитано 1283 разів

Медіа

Наші партнери

ГІСДПУНІЕЗМіська радагазета Вісник ПереяславщиниНовий поглядУкрпромпостачПереяславська районна радаТелерадіокомпанія АльтаІнститут мистуцтвознавстваПереяслав-Хмельницька РДАПереяслав-Хмельницька ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІст. №5