Новини
Субота, 23 травня 2020 09:52

Книга «Затоплений рай: Андруші у спогадах та документах» - на нашому сайті Рекомендовані

Автор
 Безымянный1   

У 2018 році у видавництві «Український пріоритет» була видрукувана перша книга серії «Затоплені села Переяславщини» під назвою «Затоплений рай: Андруші у спогадах та документах». У цьому науково-популярному виданні зібрані спогади та документи про село Андруші, яке уже пів століття покоїться на дні Канівського водосховища.

Книга – результат спільної колективної праці членів ГО «Старий Дніпро», вихідців із затопленого села Андруші Переяслав-Хмельницкого району на Київщині, науковців університету імені Григорія Сковороди у Переяславі та НІЕЗ «Переяслав».

Ця книга уже є в кожній сім’ї колишніх андрушівців чи їхніх нащадків, а також у багатьох краєзнавців і тих, хто цікавиться історією рідного краю. Для більш широкого загалу ми розміщуємо на нашому сайті електронний варіант цього видання.

Замовити друковане видання можна за телефонами, наведеними у розділі  «Контакти»  даного сайту.

ГОЛОВА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «Старий Дніпро» ВІТАЛІЙ ІВАЩЕНКО

 

P. S. З історико-етнографічним нарисом «Село Андруші на Переяславщині», виданим у 2016 році Інститутом мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського спільно з ГО «Старий Дніпро» можна познайомитися на сайті цього інституту, наведеним у розділі «Наші партнери» («Видання ІМФЕ», «Народознавча та мистецька спадщина», 2016 р.)

Прочитано 281 разів

Наші партнери

ГІСДПУНІЕЗМіська радагазета Вісник ПереяславщиниНовий поглядУкрпромпостачПереяславська районна радаТелерадіокомпанія АльтаІнститут мистуцтвознавстваПереяслав-Хмельницька РДАПереяслав-Хмельницька ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІст. №5