Новини
Вівторок, 09 березня 2021 14:31

Пам’яті Олексія Боровика

9 березня перестало битися серце мужньої людини, колишнього рятувальника-підводника, Почесного громадянина Переяслав-Хмельницького району,жителя села Циблі Олексія Івановича Боровика, який народився 22 квітня 1951 року у нині затопленому селі Городище і не дожив до свого 70-річного ювілею трохи більше місяця. У 1971 році Олексій Іванович під час служби в армії брав участь у рятуванні екіпажу підводного човна, за що мав нагороду від командуючого Чорноморським флотом. Більше тридцяти років аж до виходу на заслужений відпочинок у 2011 році працював на рятувальні станції. Як говорив сам рятувальник-водолаз, загалом на його рахунку і його колег понад три тисячі врятований життів, за що у 2009 році одержав від Президента України Віктора Ющенка медаль «За працю та звитягу».

Олексій Іванович брав активну участь у підготовці до видання майбутньої книги про його рідне село, яка нині верстається для друку.

Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким покійного, пам’ять про якого збережеться на довгі роки.

Громадська організація «Старий Дніпро»

Останнє прижиттєве фото Олексія Боровика, зроблене в ГО «Старий Дніпро» для розміщення у майбутній книзі про Городище.  Листопад 2020 року.  

Олексій Боровик – матрос-водолаз. 1971 р.  

Олексій Боровик – матрос-водолаз. 1971 р.  

Олексій Боровик - водолаз рятувальної станції Переяслава-Хмельницького.  Близько 2009 р. 

Прочитано 4512 разів

Наші партнери

ГІСДПУНІЕЗМіська радагазета Вісник ПереяславщиниНовий поглядУкрпромпостачПереяславська районна радаТелерадіокомпанія АльтаІнститут мистуцтвознавстваПереяслав-Хмельницька РДАПереяслав-Хмельницька ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІст. №5