Новини
Четвер, 17 червня 2021 14:53

КОМАНДА UKRAINER СТРІЧАЛАСЯ З ГО «СТАРИЙ ДНІПРО»

Автор

КОМАНДА UKRAINER СТРІЧАЛАСЯ З ГО «СТАРИЙ ДНІПРО»

І ЦІКАВИЛАСЯ ЗАТОПЛЕНИМИ СЕЛАМИ

Команда унікального вітчизняного медіа проекту Ukrainer, яка 4-7 червня працювала на Переяславщині, 6 червня у неділю на березі Дніпра поруч зі спортбазою зустрілася з членами громадської організації «Старий Дніпро». Учасники зустрічі Віталій Іващенко та Олександр Мельник Олександр (Київ, ГІС асоціація України) відповідали на чисельні запитання продюсерки проекту Каріни Пілюгіної щодо роботи над збереженням пам’яті про затоплені села Переяславщини, а Олександр Сулима та Микола Михняк ділилися спогадами про життя в нині неіснуючих селах Андруші та Трахтемирів. Розмову координував голова ГО «Корінь нації» Микола Богатир.

Фото і відеоматеріали з цієї зустрічі, які стануть частиною серії фільмів про подорож Ukrainer Дніпром, як обіцяють учасник проекту, можна буде побачити у вересні цього року на ютуб-каналі, про що вони повідомлять попередньо, адже на сьогодні майбутній відеосеріал ще і назви не має.

Прочитано 708 разів

Наші партнери

ГІСДПУНІЕЗМіська радагазета Вісник ПереяславщиниНовий поглядУкрпромпостачПереяславська районна радаТелерадіокомпанія АльтаІнститут мистуцтвознавстваПереяслав-Хмельницька РДАПереяслав-Хмельницька ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІст. №5