Новини
Вівторок, 27 липня 2021 16:52

Дніпро Ревучий 2021

Автор

Громадська організація «Старий Дніпро» знову стала одним із співорганізаторів спортивно-культурологічного заходу «Дніпро Ревучий», присвяченого збереженню пам’яті про затоплені Канівським водосховищем села.
Вже традиційно ми підготували невелику виставку науково-популярних видань про затоплені села Переяславщини, вивісили банери з раритетними фотознімками та карту старого Дніпра, а також рушники-обереги.
Під час спортивно культурологічного заходу голова ГО Віталій Іващенко для учасників обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Джура», які таборуються на березі водосховища, провів екскурс в історію затоплених сіл, а упорядник книг серії «Затоплені села Переяславщини» Микола Михняк доповів учасникам заходу про роботу над цими виданнями і новим доробком – науково-популярним виданням про село Городище, яке годується до друку.
У запливі на 3,4 км традиційно взяла участь команда від ГО «Старий Дніпро».

Прочитано 743 разів

Наші партнери

ГІСДПУНІЕЗМіська радагазета Вісник ПереяславщиниНовий поглядУкрпромпостачПереяславська районна радаТелерадіокомпанія АльтаІнститут мистуцтвознавстваПереяслав-Хмельницька РДАПереяслав-Хмельницька ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІст. №5