Новини
П'ятниця, 23 грудня 2022 14:06

Відійшов у Вічність Микола Кононович Михняк

Автор

22 грудня 2022 року, після тяжкої хвороби, на 77 році життя, відійшов у Вічність Микола Кононович Михняк.
Пішла з життя людина, котра залишила по собі вагомий слід на землі, і яку неможливо забути, як і повірити в те, що його немає поміж нас.
Микола Михняк народився 27 березня 1946 року. Його дитинство і юність пройшли у у селі Трахтемирів, тоді ще Преяслав-Хмільницького району Київської області. Микола Кононович закінчив Київський державний уніветристет імені Т.Г. Шевченка. З 1984 року три десятеліття присвятива журналістській діяльності. З 2016 року беззмінний редактор друкованих видань Громадського об"єднання "Старий Дніпро". В 2021 році за написання книги "Були над Дніпром Трахтемирів і Монастирок" Миколі Михняку присуджено премія ім. Михайла Максимовича.
В Грудні 2022 рокуу видавництві "Український пріорітет" вийшла друком четверта, редагована ним, книга про затоплені села Переяслава "Городище було німов у вінку".
Наджзвичайна працездатність, порядність, доброзичливість, оптимізм та відкритість до людей притягували до нього всіх. Всі ці якості допомогали Миколі Кононовичу в праці по створенню книг про історію Преяславщини.
Микола Кононович встигав встигав все був люблячим чоловіком своєї дружини, чудовим сім"янином, господарем своєї садиби, плекав свій сад - дарами якого часто пригощав своїх співробітників та друзів.
Світлу пам"ять про Миколу Кононовича Михняка вічно збережемо в своїх серцях.
У глибокій скорботі співробітники ГО "Старий Дніпро"

Прочитано 313 разів

Наші партнери

ГІСДПУНІЕЗМіська радагазета Вісник ПереяславщиниНовий поглядУкрпромпостачПереяславська районна радаТелерадіокомпанія АльтаІнститут мистуцтвознавстваПереяслав-Хмельницька РДАПереяслав-Хмельницька ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІст. №5