Підсінне

Виборці Підсінного в 1960 р.

Підсінне

Списки виборців села Підсінного, 1960 рік

  1. Бебешко Уляна Ничипорівна – 1909 року народження;
  2. Бован Катерина Ананіївна – 1913;
  3. Векленко Софія Кузьмівна – 1895;
  4. Векленко Харитина Сидорівна – 1921;
  5. Вакуленко Мифодій Федорович – 1911;
  6. Вакуленко Ганнна Мифодіївна – 1945;
  7. Вакуленко Настя Климівна – 1914;
  8. Вакуленко Андрій Іванович – 1907;
  9. Вакуленко Ганна Павлівна – 1912;
  10. Вакуленко Марко Степанович – 1897;
  11. Вакуленко Уляна Максимівна – 1902;
  12. Вакуленко Григорій Степанович – 1886;
  13. Вакуленко Горпина Гордіївна – 1899;
  14. Вакуленко Олексій Григорович – 1940;
  15. Вакуленко Наталія Павлівна – 1944;
  16. Векленко Григорій Сергійович – 1914;
  17. Векеленко Марія Артемівна – 1911;
  18. Векленко Федір Васильович – 1926;
  19. Векленко Ганна Володимирівна – 1931;
  20. Векленко Одарка Юхимівна – 1898;
  21. Векленко Марія Василівна – 1920;
  22. Ворожбехер Валентин Карлович – 1926;
  23. Ворожбехер Марія Петрівна – 1937;
  24. Галич Ганна Савівна – 1896;
  25. Гич Федосія Михайлівна – 1901;
  26. Гич Григорій Терешкович – 1932;
  27. Гич Марія Федорівна – 1932;
  28. Гич Мотря Михайлівна – 1913;
  29. Гич Любов іванівна – 1937;
  30. Гич іван Свиридович – 1937;
  31. Галич Платон Макарович – 1905;
  32. Гич Одарка Федорівна – 1899;
  33. Гич Антон Васильович – 1920;
  34. Гич Мотря федорівна – 1924;
  35. Галич Євдокія Максимівна – 1914;
  36. Галич Іван Юхимович – 1887;
  37. Галич Оришка Іванівна – 1884;
  38. Галич Марія Савівна – 1900;
  39. Гич Марія Федотівна – 1905;
  40. Гич Петро Архипович – 1941;
  41. Гич Софія Ігорівна – 1947;
  42. Гич Йосип Мефодійович – 1909;
  43. Гич Ганна Петрівна – 1012;
  44. Гріхова Марія Сидорівна – 1919;
  45. Гріхов Іван Іванович – 1946;
  46. Галич Олександра Іванівна – 1926;
  47. Декало Григорій Борисович – 1916;
  48. Дузь Палажка Семенівна – 1921;
  49. Дейнека Святополк Васильович – 1942;
  50. Демяненко Семен Йосипович – 1897;
  51. Демяненко Горпина Степанівна – 1895;
  52. Демяненко Юхим Семенович – 1923;
  53. Демяненко Горпина Яківна – 1929;
  54. Жук вячеслав Павлович – 1940;
  55. Жук Уляна Миколаївна – 1941;
  56. Забіяка Тетяна Петрівна – 1867;
  57. Зощенко Василь Ілліч – 1941;
  58. Забіяка Ганна Борисівна – 1887;
  59. Забіяка Іван Олександрович – 1936;
  60. Забіяка Уляна Пилипівна – 1936;
  61. Забіяка Іван Іванович -1906;
  62. Забіяка Маряна Петрівна – 1909;
  63. Забіяка Михайло іванович – 1937;
  64. Забіяка Ганна Семенівна – 1939;
  65. Забіяка Килина Федорівна – 1905;
  66. Забіяка Антон Савич – 1896;
  67. Забіяка Андрій Антонович – 1920;
  68. Забіяка Наталка Іванівна – 1928;
  69. Забіяка Палажка Яківна – 1900;
  70. Забіяка СЧтепанида Яківна -1905;
  71. Забіяка Пріська Яківна – 1922;
  72. Забіяка Григрій Пантелеймонович – 1925;
  73. Забіяка Ганна Григорівна – 1946;
  74. Забіяка Євдокія Іванівна – 1925;
  75. Забіяка Уляна Іванівна – 1911;
  76. Забіяка Каленик Хомович – 1907;
  77. Забіяка Терешко Якович – 1903;
  78. Забіяка Лідія Яківна – 1915;
  79. Забіяка Плажка Тимофіївна – 1900;
  80. Забіяка Одарка Оксентіївна – 1929;
  81. Забіяка Марія Прокопівна – 1912;
  82. Забіяка Андрій Васильович – 1936;
  83. Забіяка Іван Васильович – 1941;
  84. Забіяка Василь Іванович – 1911;
  85. Забіяка Олександра Семенівна – 1917;
  86. Забіяка Борис Іванович – 1908;
  87. Забіяка Уляна Оврамівна – 1909;
  88. Забіяка Гаврило Іванович – 1898;
  89. Забіяка Устина Михайлівна – 1901;
  90. Забіяка Степан Сергійович – 1893;
  91. Забіяка Настя Зіновіївна – 1896;
  92. Забіяка Олексій Мартинович – 1914;
  93. Забіяка Ганна Кирилівна – 1920;
  94. Забіяка Марія Олексіївна – 1946;
  95. Забіяка Софія Володимирівна - 1884;
  96. Забіяка Григорій Сергійович – 1914;
  97. Забіяка Жвгенія Сергіївна – 1920;
  98. Забіяка Степан Сергійович – 1922;
  99. Забіяка Марія Іванівна – 1928;
  100. Коваль Марфа Йосипівна – 1910;
  101. Крайнік Михайло Лукянович – 1926;
  102. Крайнік Уляна Михайлівна – 1931;
  103. Камінська Катерина Полікарпівна – 1938;
  104. Керекеза Василь Іванович – 1896;
  105. Керекеза Марія Макарівна – 1901;
  106. Керекеза Ганна Василівна – 1929;
  107. Клименко Яків Леонтійович – 1915;
  108. Клименко Онися Гнатівна – 1908;
  109. Клименко Григорій Якович – 1947;
  110. Клименко Василь Якович - 1943;
  111. Клименко Ганна Леонтіївна – 1906;
  112. Керекеза Григорій Кирилович – 1922;
  113. Керекеза Марія Семенівна – 1926;
  114. Кизуб Уляна Фокіївна – 1888;
  115. Керекеза Кирило Іванович – 1890;
  116. Керекеза Степанида Іванівна – 1896;
  117. Керекеза Михайло Кирилович – 1936;
  118. Керекеза Маряна Терешківна – 1938;
  119. Кизуб Пріська Йосипівна – 1924;
  120. Кучер Пріська Дмитрівна – 1899;
  121. Кучер Андрій Олександрович – 1930;
  122. Кучер Тетяна Василівна – 1926;
  123. Карман Палажка Яківна – 1925;
  124. Кизуб Віра Кирилівна – 1947;
  125. Кучер Пріська Степанівна – 1905;
  126. Кизуб Кирило Степанович – 1909;
  127. Кизуб Марія Павлівна - 1884;
  128. Коваль Григорій Йосипович – 1922;
  129. Коваль Євдокія Костівна - 1920;
  130. Кизуб Уляна Давидівна – 1895;
  131. Кутова Ганна Іллівна – 1937;
  132. Крепель Оксана Йосипівна – 1902;
  133. Лихота Маруся Йосипівна – 1905;
  134. Лазоренко Одарка Єрмолаївна – 1914;
  135. Лазоренко Марія Сергіївна – 1885;
  136. Лазоренко Олександра Фотіївна - 1893;
  137. Лазоренко Лука Федорович – 1912;
  138. Лазоренко Василь Лукович – 1938;
  139. Лазоренко Настя Прокопівна – 1945;
  140. Лазоренко Домаха Іванівна – 1905;
  141. Лазоренко Лідія Іванівна – 1909;
  142. Лазоренко Настя Гаврилівна – 1936;
  143. Лазоренко Сава Іванович – 1899;
  144. Лазоренко Варка олексіївна – 1904;
  145. Лоха Олександра Григорівна – 1908;
  146. Ляховець Ганна Архипівна – 1938;
  147. Миненко Іван Миколайович – 1929;
  148. Миненко Євдокія Яківна – 1929;
  149. Малуш Михайло Порфирович – 1906;
  150. Малуш Одарка Максимівна – 1906;
  151. Малишко Михайло Петрович – 1925;
  152. Матюк Антон Овсійович – 1894;
  153. Матюк Євдокія Минівна – 1900;
  154. Матюк Палажка Данилівна – 1903;
  155. Матюк Григорій Васильович – 1936;
  156. Матюк Олександр Васильович – 1929;
  157. Матюк Любов Павлівна - 1929;
  158. Матюк Терешко Климович – 1899;
  159. Матюк Улита Петрівна – 1910;
  160. Матюк Андрій Климович – 1896;
  161. Матюк Ганна Андріївна – 1933;
  162. Матюк Тетяна Федорівна – 1922;
  163. Матюк Ївга Іванівна – 1890;
  164. Матюк Степан Корнійович – 1896;
  165. Матюк Параска Федорівна – 1896;
  166. Мироненко Параска Гнатівна – 1916;
  167. Малишко Векла Савівна – 1903;
  168. Малуш Ївга Іванівна – 1889;
  169. Малуш Уляна Прокопівна – 1927;
  170. Малишко Марія Арійонівна – 1931;
  171. Малишко Петро Арійонович – 1923;
  172. Малишко Євдокія І– 1926;
  173. Матюк Параска Ігорівна – 1903;
  174. Матюк Олена Минівна – 1904;
  175. Матюк Наталка Данилівна – 1911;
  176. Матюк Іван Прокопович – 1935;
  177. Матюк Катерина Оксентіївна – 1939;
  178. Мамітько Тетяна Петрівна – 1900;
  179. Мамітько Ілля Іванович – 1936;
  180. Мамітька Марія Іванівна – 1934;
  181. Мамітько Ганна Іванівна – 1935;
  182. Матюк Іван Пилипович – 1932;
  183. Матюк Марія Микитиівна – 1928;
  184. Мироненка Ганна Семенівна – 1918;
  185. Мироненка Сава Васильович – 1902;
  186. Мироненкао Марія Павлівна – 1902;
  187. Матюк Микола Якович – 1891;
  188. Матюк Марія антонівена – 1893;
  189. Матюк Денис Іванович – 1902;
  190. Матюк Микола Денисович – 1941;
  191. Матюк Олена Максимівна – 1905;
  192. Матюк Ганна Іванівна – 1905;
  193. Матюк Михайло Ничипорович – 1937;
  194. Матюк Віра Ничипорівна – 1946;
  195. Митрофаненко Іван Никонович – 1920;
  196. Митрофаненко Оксана Сидорівна – 1910;
  197. Малишко Марія Полікарпівна – 1907;
  198. Матюк Харитина Михайлівна – 1891;
  199. Матюк Гафія Михайлівна – 1921;
  200. Мисан Григорій Іванович – 1908;
  201. Мисан Мелашка Антонівана – 1912;
  202. Мисан Уляна Григорівана – 1938;
  203. Мисан Володимир Григорович – 1940;
  204. Мироненка Тетяна Іванівна – 1900;
  205. Мироненко Іван Корнійович – 1938;
  206. Мироненко Марія Ігорівна – 1939;
  207. Матюк Василь Степанович – 1926;
  208. Матюк Ганна Степанівна – 1937;
  209. Миненко Параска Луківна – 1889;
  210. Миненко Іван Павлович – 1930;
  211. Миненко Віра Василівна – 1940;
  212. Малишко Іван Кирилович – 1929;
  213. Маоишко Ганна Федорівна – 1934;
  214. Малишко Марія Михайлівна – 1943;
  215. Малишко Олександра Максимівна – 1911;
  216. Малишко Іван Михайлович – 1941;
  217. Малишко Андрій Михайлович – 1938;
  218. Малишко Віра Яківна – 1940;
  219. Матюк Петро Васильович – 1926;
  220. Матюк Ганна Терентіївна – 1926;
  221. Полтавець Яків Ничипорович – 1902;
  222. Полтавець Марія Петрівна – 1900;
  223. Пиріг Олена Степанівна – 1912;
  224. Пиріг Галина Михайлівна – 1940;
  225. Полтавець Петро Ничипорович – 1891;
  226. Полтавець Степанида Архипівна – 1892;
  227. Пиріг Настя Андріївна – 1889;
  228. Перчук Ігор Іванович – 1919;
  229. Перчук Тетяна Василівна – 1920;
  230. Приткова Антоніна Костівна – 1917;
  231. Полтавець Сергій Ничипорович – 1897;
  232. Полтавець Лукера Корніївна – 1904;
  233. Полтавець Іван Артемович – 1924;
  234. Полтавець Ольга Кирилівна – 1929;
  235. Полтавець Андрій Прокопович – 1906;
  236. Полтавець Мотря Карпівна – 1909;
  237. Полтавець Іван Борисович – 1920;
  238. Полтавець Василь Максимович – 1919;
  239. Полтавець Наталка Артемівна – 1922;
  240. Полтавець Андрій Ничипорович – 1906;
  241. Полтавець Горпина Сергіївна – 1906;
  242. Полтавець Свирид Данилович – 1887;
  243. Полтавець Оришка Улянівна – 1896;
  244. Полтавець Федір Данилович – 1895;
  245. Полтавець Оришка Іванівна – 1899;
  246. Полтавець Ананій Володимирович – 1928;
  247. Полтавець Ганна Іванівна – 1933;
  248. Пиріг Марія Дмитрівна – 1899;
  249. Полтавець Микола Федотович -1992;
  250. Полтавець Марія Максимівна – 1913;
  251. Полтавець Лукера Минівна – 1907;
  252. Полтавець Григорій Пилипович – 1935
  253. Полтавець Ганна Трохимівна – 1940;
  254. Пиріг Настя Зіновіївна – 1915;
  255. Пиріг Федір Олексійович – 1937;
  256. Пиріг Марія Дмитрівна – 1941;
  257. Пиріг Параска Кирилівна – 1890;
  258. Пиріг Марфа Сергіївна – 1920;
  259. Полтавець Марія Семенівна – 1920;
  260. Полтавець Євдокія Луківна – 1912;
  261. Полтавець Іван Антонович – 1941;
  262. Полтавець Ніна Павлівна – 1938;
  263. Пиріг Петро Антонович – 1899;
  264. Пиріг Уляна Карпівна – 1933;
  265. Пиріг Свирид Ілліч – 1927;
  266. Полтавець Мотря Логвинівна – 1906;
  267. Пиріг Макар Якович – 1899;
  268. Пиріг Олена Петрівна – 1905;
  269. Пиріг Ніна Макарівна – 1933;
  270. Пиріг Володимир Макарович – 1937;
  271. Пиріг Маруся Свиридівна – 1939;
  272. Пиріг Іван Макарович – 1942;
  273. Пиріг Варка Митрофанівна – 1945;
  274. Пиріг Андрій Сергійович – 1915;
  275. Пиріг Марфа Павлівна – 1913;
  276. Полтавець Іван Терешкович – 1910;
  277. Полтавець Марфа Борисівна – 1910;
  278. Пиріг Андрій Антонович – 1902;
  279. Пиріг Домаха Теретіївна – 1905;
  280. Пиріг Сергій Андрійович – 1041;
  281. Полтавець Андрій Семенович – 1926;
  282. Полтавець Наталка Пилипівна – 1928;
  283. Полтавець Палажка Йосипівна – 1894;
  284. Пиріг Григорій Андрійович – 1928;
  285. Пиріг М арфа Іванівна – 1927;;
  286. Полтавець Федось Федотович – 1902;
  287. Полтавець Ганна Антонівна – 1904;
  288. Полтавець Петро Терешкович – 1921;
  289. Полтавець Ірина Яківна – 1923;
  290. Полтавець Олексій Михайлович – 1924;
  291. Полтавець Пріська Степанівна – 1926;
  292. Полтавець Тетяна Йосипівна – 1894;
  293. Петренко Федора Степанівна – 1885;
  294. Пендюр Віра Яківна – 1929;
  295. Роман Палажка Романівна – 1914;
  296. Романюта Ганна Василівна – 1917;
  297. Романюта Михайло Гаврилович – 1934;
  298. Романюта Олена Полікрпівна – 1928;
  299. Роман Ганна Павлівна – 1914;
  300. Романюта Оришка Тимофіївна – 1904;
  301. Ромен Гаврило Олександрович1899;
  302. Роман Домаха Олександрівна, 1892;
  303. Роман Іван Миколайович, 1933;
  304. Себро Настя Степанівна, 1918;
  305. Себро Петро Михайлович, 1923;
  306. Степаненко Лукян Юхимович, 1902;
  307. Степаненко Мортя Дмитрівна, 1901;
  308. Сухенко Іван Степанович, 1908;
  309. Сухенко Варка Іванівна, 1906;
  310. Сухенко Любка Яківна, 1907;
  311. Степаненко Марія Іванівна, 1944;
  312. Сагова Олександра Омелянівна, 1907;
  313. Саговий Михайло Іванович, 1931;
  314. Сагова Уляна Луківна, 1904;
  315. Сагова Мотря Михайлівна, 1910;
  316. Сагова Катерина Степанівна, 1944;
  317. Сюськало Олександра Семенівна, 1921;
  318. Саговий Максим Миронович, 1900;
  319. Саговий Олексій Максимович, 1928;
  320. Сагова Ганна Петрівна, 1926;
  321. Степаненко Домаха Радіонівна, 1913;
  322. Степаненко Петро Павлович, 1940;
  323. Степаненко Параска Максимівна, 1942;
  324. Степаненко Іван Гордійович, 1890;
  325. Степаненко Оришка Мусіївна, 1892;
  326. Степанко Ганна Михайлівна, 1908;
  327. Саговий Пилип Михайлович, 1914;
  328. Степаненко Микола Семенович, 1914;
  329. Степаненко Ганна Василівна, 1922;
  330. Соловий Григорій Іванович, 1930;
  331. Сагова Пріська Омелянівна, 1920;
  332. Степаненко Наталка Іванівна, 1911;
  333. Степаненко Пріська Семенівна, 1926;
  334. Степаненко Іван Дмитрович, 1938;
  335. Степаненко Ївга Петрівана, 1905;
  336. Степаненко Ольга Макарівна, 1943;
  337. Степаненко Віра Дмитрівна, 1946;
  338. Степаненко Семен Ілліч, 1926;
  339. Степаненко Катерина Гаврилівна, 1933;
  340. Степаненко Василь Іванович, 1925;
  341. Сагова Наталка Михайлівна, 1912;
  342. Себро-Середа Іван Мефодійович, 1918;
  343. Середа Андрій Григорович, 1910;
  344. Середа Олена Миколаївна, 1914;
  345. Середа Петро Григорович, 1902;
  346. Середа Горпина Дмитрівна, 1906;
  347. Середа Катерина Петрівна, 1944;
  348. Себро Тихон Пилипович, 1899;
  349. Себро Ганна Костівна, 1906;
  350. Себро Горпина Порфирівна, 1896;
  351. Степаненко Марфа Савівна, 1901;
  352. Степаненко Марія Семенівна, 1931;
  353. Себро Іван Михайлович, 1905;
  354. Себро Уляна Борисівна, 1909;
  355. Себро Катерина Іванівна, 1947;
  356. Степаненко Параска Сергіївна, 1947;
  357. Степаненко Марина Григорівна, 1913;
  358. Себро Григорій Іванович, 1947;
  359. Ставицький Михайло Михайлович, 1914;
  360. Тихонович Марфа Минівна, 1897;
  361. Тихонович Наталка Іванівна, 1899;
  362. Тихонович Василь Гнатович, 1936;
  363. Тихонович Наталка Маркіянівна, 1940;
  364. Трухан Дмитро Петрович, 1918;
  365. Трухан Галина Микитівна, 1919;
  366. Трухан Ніна Дмитрівна, 1947;
  367. Троцан Федора Максимівна, 1906;
  368. Троцан Григорій Михайлович, 1928;
  369. Троцан Октавія Полікарпівна, 1930;
  370. Трухан Оксана Луківна, 1911;
  371. Трухан Борис Карпович, 1936;
  372. Трухан Віра Михайлівна, 1936;
  373. Трухан Устя Юхимівна, 1888;
  374. Трухан Настя Йосипівна, 1901;
  375. Трухан Андрій Андрійович, 1923;
  376. Трухан Варка Прокопівна, 1923;
  377. Трухан Микола Васильович, 1941;
  378. Трухан Степан Васильович, 1878;
  379. Трухан Мрія Мусіївна, 1880;
  380. Трухан Василь Іванович, 1904;
  381. Трухан Марія Всилівна, 1946;
  382. Трухан Григорій Васильович, 1936;
  383. Трухан Тамара Петрівна, 1944;
  384. Трухан Настя Миколаївна, 1920;
  385. Трухан НичипірПетрович, 1921;
  386. Трухан Палажка Антонівна, 1923;
  387. Трухан Олександра Іванівна, 1880;
  388. Трухан Лисавета Сергіївна, 1911;
  389. Трухан Михайло Йосипович, 1937;
  390. Трухан Віра Йосипівна, 1939;
  391. Трухан Параска Луківна, 1940;
  392. Трухан Костянтин Григорович, 1897;
  393. Тереш Ганна Нестерівна, 1934;
  394. Холява Ольга Григорівна, 1911;
  395. Холява Михайло Ананійович, 1941;
  396. Холява Григорій Ананійович, 1944;
  397. Хмара Надія Никодимівна,
  398. Холява Петро Мусійович, 1887;
  399. Холява Оксана Гнатівна, 1888;
  400. Холява Сидор Мусійович, 1903;
  401. Холява Мотря Василівна, 1905;
  402. Холява Домаха Василівна, 19074
  403. Хобта Іван Іванович, 1907;
  404. Хобта Тетяна Захарівна, 1912;
  405. Черевко Олександр Іванович, 1905;
  406. Черевко Гапка Климівна, 1905;
  407. Черевко Василь Олександрович, 1928;
  408. Черевко Ганна Тихонівна, 1926;
  409. Черевко Андрій Іванович, 1913;
  410. Черевко Марія Степанівна, 1914;
  411. Черевко Іван Андрійович, 1948;
  412. Черевко Євдокія Костівна, 1915;
  413. Черевко Іван Васильович, 1925;
  414. Черевко Катерина Василівна, 1924;
  415. Черевко Фроль Ілліч, 1885;
  416. Черевко Ганна Йосипівна, 1918;
  417. Чорноусько Олександра Ігнатівна, 1904;
  418. Чорноусько Ігор Єлісейович, 1916;
  419. Чорноусько Марія Михайлівна, 1927;
  420. Шептуха Онисія Григорівна, 1907;
  421. Шинкар Катерина Свиридівна, 1919;
  422. Шинкар Петро Кузьмович, 1993;
  423. Шинкар Євдокія Йосипівна, 1899;
  424. Шинкар Петро Петрович, 1926;
  425. Шинкар Євдокія Степанівна, 1919;
  426. Шепель Іван Данилович, 1929;
  427. Шепель Горпина Антонівна, 1925;
  428. Шепель Марія Костівна, 1911;
  429. Шепель Іван Степанович, 1938;
  430. Шепель Євдокія Олексіївна, 1940;
  431. Шепель Марія Антонівна, 1917;
  432. Шинкар Антон Махтейович, 1897;
  433. Шинкар Наталка Федорівна, 1899;
  434. Шинкар Сергій Петрович, 11928;
  435. Шинкар Надія Гаврилівна, 1928;
  436. Шинкар Клим Махтейович, 1899;
  437. Шинкар Варка Миронівна, 1896;
  438. Шинкар Іван Климович, 1927;
  439. Шевченко Ганна Вікторівна, 1924;
  440. Шепель Якилина Кирилівна, 1904;
  441. Шепель Василь Данилович, 1936;
  442. Шепель Ольга Андріївна, 1939;
  443. Шепель Михайло Данилович, 1939;
  444. Шепель Ганна Григорівна, 1942;
  445. Шинкар Пріська Іванівна, 1915;
  446. Шинкар Микола Миколайович, 1930;
  447. Шинкар Федосія Григорівна, 1907;
  448. Шинкар Тетяна Федосіївна, 1928;
  449. Шинкар Параска Яківна, 1892;
  450. Шинкар Іван Денисович, 1929;
  451. Шинкар Марія Йосипівна, 1935;
  452. Шинкар Борис Кузьмович, 1911;
  453. Шинкар Варка Йосипівна, 1918;
  454. Шинкар Микола Борисович, 1939;
  455. Шинкар Симон Кузьмович, 1909;
  456. Шинкар Горпина Кіндратівна, 1915;
  457. Шинкар Іван Симонович, 1940;
  458. Шинкар Маруся Симонівна, 1947;
  459. Шинкар Кузьма Максимович, 1906;
  460. Шинкар Лукера Олексіївна, 1902;
  461. Шинкар Григорій Кузьмович, 1940;
  462. Шинкар Прокіп Якович, 1880;
  463. Шинкар Варка Юхимівна, 1884;
  464. Шинкар Оксана Прокопівна, 1925;
  465. Шинкар Ганна Сергіївна, 1946;
  466. Шинкар Варка Степанівна, 1905;
  467. Шепель Уляна Петрівна, 1911;
  468. Шинкар Марія Омелянівна, 1906;
  469. Шинкар Григорій Миколайович, 1936;
  470. Шинкар Ганна Сергіївна, 1938;  
  471. Шинкар Уляна Миколаївна, 1939;
  472. Шинкар Іван Антонович, 1923;
  473. Шинкар Горпина Федорівна, 1926;
  474. Щока Григорій Кузьмович, 1917;
  475. Щока Одарка Петрівна, 1916;
  476. Щока Марія Сергіївна, 1905;
  477. Щока Катерина Григорівна, 1947;
  478. Ярош Данило Михайлович, 1923;
  479. Якименко Віра Іванівна, 1937;
  480. Некрасов Володимир Валентинович, 1947;
  481. Батурин Петро Григорович, 1930;
  482. Манько Раїса Іванівна, 1923;
  483. Логойда Степан Васильович, 1937;
  484. Нуєнко Володимрр Миколайович, 1947;
  485. Трухан Олена Луківна, 1898;
  486. Сердюк Варвара Іванівна, 1923;
  487. Маркуш Всиль Юрійович, 1923;
  488. Власюк Аркадій Федорович, 1932;
  489. Забіяка Ганна Іванівна, 1910;
  490. Пиріг Михайло Андрійович, 1948;
  491. Мироненко Микола Іванович, 1943;
  492. Орлюк Іван Лаврінович, 1926;
  493. Кукуюк Дмитро Павлович, 1931;
  494. Мелашенко Іван Іванович, 1937;
  495. Заболотня Катерина Семенівна, 1939;
  496. Коробка Іван Олександрович, 1929;
  497. Сливка Микола Павлович, 1910;
  498. Рикунов Федір Артемович, 1932;
  499. Лотош Володимир Степанович, 1939;
  500. Клевець Іван Іванович, 1937;
  501. Кульвінскас Володимир Антонович, 1928;
  502. Корчевський Микола Прокопович, 1937;
  503. Химченко Михайло Оникійович, 1936;
  504. Костюк Степан Якович, 1934;
  505. Король Григорій Іванович, 1935;
  506. Пилипенко Микола Павлович, 1946;
  507. Переєденко Василь Сергійович, 1935;
  508. Косяченко Михайло Васильович, 1935;
  509. Рак Олексій Федосійович, 1940;
  510. Брежинський Василь Михайлович, 1947;
  511. Клименко Іван Якович, 1938;
  512. Шепель Григорій Данилович, 1931;
  513. Шепель Любов Михайлівна, 1935;
  514. Трегубов Володимир Степанович, 1938;
  515. Попрвич всиль іванович, 1937;
  516. Забіяка Ганна Архипівна, 1897;
  517. Шульженко Володимир Никонович, 1940;
  518. Безнощенко Іван Мефодійович, 1942;
  519. Костюк Ганна Михайлівна, 1944;
  520. Мельничук Іван Андрійович, 1938;
  521. Антипов Анатолій Іванович, 1940;
  522. Химинець Іван Дмитрович, 1931;
  523. Кульвінскас Лідія Петрівна, 1932;
  524. Солонець Ганна Григорівна, 1922;
  525. Валігура Дмитро Олексійович, 1938;
  526. Валігура Поліна Григорівна, 1945;
  527. Коротов Володимир Миколайович, 1925.

 

Підсінне

Списки виборців села Підсінного, 1960 рік

  1. Бебешко Уляна Ничипорівна – 1909 року народження;
  2. Бован Катерина Ананіївна – 1913;
  3. Векленко Софія Кузьмівна – 1895;
  4. Векленко Харитина Сидорівна – 1921;
  5. Вакуленко Мифодій Федорович – 1911;
  6. Вакуленко Ганнна Мифодіївна – 1945;
  7. Вакуленко Настя Климівна – 1914;
  8. Вакуленко Андрій Іванович – 1907;
  9. Вакуленко Ганна Павлівна – 1912;
  10. Вакуленко Марко Степанович – 1897;
  11. Вакуленко Уляна Максимівна – 1902;
  12. Вакуленко Григорій Степанович – 1886;
  13. Вакуленко Горпина Гордіївна – 1899;
  14. Вакуленко Олексій Григорович – 1940;
  15. Вакуленко Наталія Павлівна – 1944;
  16. Векленко Григорій Сергійович – 1914;
  17. Векеленко Марія Артемівна – 1911;
  18. Векленко Федір Васильович – 1926;
  19. Векленко Ганна Володимирівна – 1931;
  20. Векленко Одарка Юхимівна – 1898;
  21. Векленко Марія Василівна – 1920;
  22. Ворожбехер Валентин Карлович – 1926;
  23. Ворожбехер Марія Петрівна – 1937;
  24. Галич Ганна Савівна – 1896;
  25. Гич Федосія Михайлівна – 1901;
  26. Гич Григорій Терешкович – 1932;
  27. Гич Марія Федорівна – 1932;
  28. Гич Мотря Михайлівна – 1913;
  29. Гич Любов іванівна – 1937;
  30. Гич іван Свиридович – 1937;
  31. Галич Платон Макарович – 1905;
  32. Гич Одарка Федорівна – 1899;
  33. Гич Антон Васильович – 1920;
  34. Гич Мотря федорівна – 1924;
  35. Галич Євдокія Максимівна – 1914;
  36. Галич Іван Юхимович – 1887;
  37. Галич Оришка Іванівна – 1884;
  38. Галич Марія Савівна – 1900;
  39. Гич Марія Федотівна – 1905;
  40. Гич Петро Архипович – 1941;
  41. Гич Софія Ігорівна – 1947;
  42. Гич Йосип Мефодійович – 1909;
  43. Гич Ганна Петрівна – 1012;
  44. Гріхова Марія Сидорівна – 1919;
  45. Гріхов Іван Іванович – 1946;
  46. Галич Олександра Іванівна – 1926;
  47. Декало Григорій Борисович – 1916;
  48. Дузь Палажка Семенівна – 1921;
  49. Дейнека Святополк Васильович – 1942;
  50. Демяненко Семен Йосипович – 1897;
  51. Демяненко Горпина Степанівна – 1895;
  52. Демяненко Юхим Семенович – 1923;
  53. Демяненко Горпина Яківна – 1929;
  54. Жук вячеслав Павлович – 1940;
  55. Жук Уляна Миколаївна – 1941;
  56. Забіяка Тетяна Петрівна – 1867;
  57. Зощенко Василь Ілліч – 1941;
  58. Забіяка Ганна Борисівна – 1887;
  59. Забіяка Іван Олександрович – 1936;
  60. Забіяка Уляна Пилипівна – 1936;
  61. Забіяка Іван Іванович -1906;
  62. Забіяка Маряна Петрівна – 1909;
  63. Забіяка Михайло іванович – 1937;
  64. Забіяка Ганна Семенівна – 1939;
  65. Забіяка Килина Федорівна – 1905;
  66. Забіяка Антон Савич – 1896;
  67. Забіяка Андрій Антонович – 1920;
  68. Забіяка Наталка Іванівна – 1928;
  69. Забіяка Палажка Яківна – 1900;
  70. Забіяка СЧтепанида Яківна -1905;
  71. Забіяка Пріська Яківна – 1922;
  72. Забіяка Григрій Пантелеймонович – 1925;
  73. Забіяка Ганна Григорівна – 1946;
  74. Забіяка Євдокія Іванівна – 1925;
  75. Забіяка Уляна Іванівна – 1911;
  76. Забіяка Каленик Хомович – 1907;
  77. Забіяка Терешко Якович – 1903;
  78. Забіяка Лідія Яківна – 1915;
  79. Забіяка Плажка Тимофіївна – 1900;
  80. Забіяка Одарка Оксентіївна – 1929;
  81. Забіяка Марія Прокопівна – 1912;
  82. Забіяка Андрій Васильович – 1936;
  83. Забіяка Іван Васильович – 1941;
  84. Забіяка Василь Іванович – 1911;
  85. Забіяка Олександра Семенівна – 1917;
  86. Забіяка Борис Іванович – 1908;
  87. Забіяка Уляна Оврамівна – 1909;
  88. Забіяка Гаврило Іванович – 1898;
  89. Забіяка Устина Михайлівна – 1901;
  90. Забіяка Степан Сергійович – 1893;
  91. Забіяка Настя Зіновіївна – 1896;
  92. Забіяка Олексій Мартинович – 1914;
  93. Забіяка Ганна Кирилівна – 1920;
  94. Забіяка Марія Олексіївна – 1946;
  95. Забіяка Софія Володимирівна - 1884;
  96. Забіяка Григорій Сергійович – 1914;
  97. Забіяка Жвгенія Сергіївна – 1920;
  98. Забіяка Степан Сергійович – 1922;
  99. Забіяка Марія Іванівна – 1928;
  100. Коваль Марфа Йосипівна – 1910;
  101. Крайнік Михайло Лукянович – 1926;
  102. Крайнік Уляна Михайлівна – 1931;
  103. Камінська Катерина Полікарпівна – 1938;
  104. Керекеза Василь Іванович – 1896;
  105. Керекеза Марія Макарівна – 1901;
  106. Керекеза Ганна Василівна – 1929;
  107. Клименко Яків Леонтійович – 1915;
  108. Клименко Онися Гнатівна – 1908;
  109. Клименко Григорій Якович – 1947;
  110. Клименко Василь Якович - 1943;
  111. Клименко Ганна Леонтіївна – 1906;
  112. Керекеза Григорій Кирилович – 1922;
  113. Керекеза Марія Семенівна – 1926;
  114. Кизуб Уляна Фокіївна – 1888;
  115. Керекеза Кирило Іванович – 1890;
  116. Керекеза Степанида Іванівна – 1896;
  117. Керекеза Михайло Кирилович – 1936;
  118. Керекеза Маряна Терешківна – 1938;
  119. Кизуб Пріська Йосипівна – 1924;
  120. Кучер Пріська Дмитрівна – 1899;
  121. Кучер Андрій Олександрович – 1930;
  122. Кучер Тетяна Василівна – 1926;
  123. Карман Палажка Яківна – 1925;
  124. Кизуб Віра Кирилівна – 1947;
  125. Кучер Пріська Степанівна – 1905;
  126. Кизуб Кирило Степанович – 1909;
  127. Кизуб Марія Павлівна - 1884;
  128. Коваль Григорій Йосипович – 1922;
  129. Коваль Євдокія Костівна - 1920;
  130. Кизуб Уляна Давидівна – 1895;
  131. Кутова Ганна Іллівна – 1937;
  132. Крепель Оксана Йосипівна – 1902;
  133. Лихота Маруся Йосипівна – 1905;
  134. Лазоренко Одарка Єрмолаївна – 1914;
  135. Лазоренко Марія Сергіївна – 1885;
  136. Лазоренко Олександра Фотіївна - 1893;
  137. Лазоренко Лука Федорович – 1912;
  138. Лазоренко Василь Лукович – 1938;
  139. Лазоренко Настя Прокопівна – 1945;
  140. Лазоренко Домаха Іванівна – 1905;
  141. Лазоренко Лідія Іванівна – 1909;
  142. Лазоренко Настя Гаврилівна – 1936;
  143. Лазоренко Сава Іванович – 1899;
  144. Лазоренко Варка олексіївна – 1904;
  145. Лоха Олександра Григорівна – 1908;
  146. Ляховець Ганна Архипівна – 1938;
  147. Миненко Іван Миколайович – 1929;
  148. Миненко Євдокія Яківна – 1929;
  149. Малуш Михайло Порфирович – 1906;
  150. Малуш Одарка Максимівна – 1906;
  151. Малишко Михайло Петрович – 1925;
  152. Матюк Антон Овсійович – 1894;
  153. Матюк Євдокія Минівна – 1900;
  154. Матюк Палажка Данилівна – 1903;
  155. Матюк Григорій Васильович – 1936;
  156. Матюк Олександр Васильович – 1929;
  157. Матюк Любов Павлівна - 1929;
  158. Матюк Терешко Климович – 1899;
  159. Матюк Улита Петрівна – 1910;
  160. Матюк Андрій Климович – 1896;
  161. Матюк Ганна Андріївна – 1933;
  162. Матюк Тетяна Федорівна – 1922;
  163. Матюк Ївга Іванівна – 1890;
  164. Матюк Степан Корнійович – 1896;
  165. Матюк Параска Федорівна – 1896;
  166. Мироненко Параска Гнатівна – 1916;
  167. Малишко Векла Савівна – 1903;
  168. Малуш Ївга Іванівна – 1889;
  169. Малуш Уляна Прокопівна – 1927;
  170. Малишко Марія Арійонівна – 1931;
  171. Малишко Петро Арійонович – 1923;
  172. Малишко Євдокія І– 1926;
  173. Матюк Параска Ігорівна – 1903;
  174. Матюк Олена Минівна – 1904;
  175. Матюк Наталка Данилівна – 1911;
  176. Матюк Іван Прокопович – 1935;
  177. Матюк Катерина Оксентіївна – 1939;
  178. Мамітько Тетяна Петрівна – 1900;
  179. Мамітько Ілля Іванович – 1936;
  180. Мамітька Марія Іванівна – 1934;
  181. Мамітько Ганна Іванівна – 1935;
  182. Матюк Іван Пилипович – 1932;
  183. Матюк Марія Микитиівна – 1928;
  184. Мироненка Ганна Семенівна – 1918;
  185. Мироненка Сава Васильович – 1902;
  186. Мироненкао Марія Павлівна – 1902;
  187. Матюк Микола Якович – 1891;
  188. Матюк Марія антонівена – 1893;
  189. Матюк Денис Іванович – 1902;
  190. Матюк Микола Денисович – 1941;
  191. Матюк Олена Максимівна – 1905;
  192. Матюк Ганна Іванівна – 1905;
  193. Матюк Михайло Ничипорович – 1937;
  194. Матюк Віра Ничипорівна – 1946;
  195. Митрофаненко Іван Никонович – 1920;
  196. Митрофаненко Оксана Сидорівна – 1910;
  197. Малишко Марія Полікарпівна – 1907;
  198. Матюк Харитина Михайлівна – 1891;
  199. Матюк Гафія Михайлівна – 1921;
  200. Мисан Григорій Іванович – 1908;
  201. Мисан Мелашка Антонівана – 1912;
  202. Мисан Уляна Григорівана – 1938;
  203. Мисан Володимир Григорович – 1940;
  204. Мироненка Тетяна Іванівна – 1900;
  205. Мироненко Іван Корнійович – 1938;
  206. Мироненко Марія Ігорівна – 1939;
  207. Матюк Василь Степанович – 1926;
  208. Матюк Ганна Степанівна – 1937;
  209. Миненко Параска Луківна – 1889;
  210. Миненко Іван Павлович – 1930;
  211. Миненко Віра Василівна – 1940;
  212. Малишко Іван Кирилович – 1929;
  213. Маоишко Ганна Федорівна – 1934;
  214. Малишко Марія Михайлівна – 1943;
  215. Малишко Олександра Максимівна – 1911;
  216. Малишко Іван Михайлович – 1941;
  217. Малишко Андрій Михайлович – 1938;
  218. Малишко Віра Яківна – 1940;
  219. Матюк Петро Васильович – 1926;
  220. Матюк Ганна Терентіївна – 1926;
  221. Полтавець Яків Ничипорович – 1902;
  222. Полтавець Марія Петрівна – 1900;
  223. Пиріг Олена Степанівна – 1912;
  224. Пиріг Галина Михайлівна – 1940;
  225. Полтавець Петро Ничипорович – 1891;
  226. Полтавець Степанида Архипівна – 1892;
  227. Пиріг Настя Андріївна – 1889;
  228. Перчук Ігор Іванович – 1919;
  229. Перчук Тетяна Василівна – 1920;
  230. Приткова Антоніна Костівна – 1917;
  231. Полтавець Сергій Ничипорович – 1897;
  232. Полтавець Лукера Корніївна – 1904;
  233. Полтавець Іван Артемович – 1924;
  234. Полтавець Ольга Кирилівна – 1929;
  235. Полтавець Андрій Прокопович – 1906;
  236. Полтавець Мотря Карпівна – 1909;
  237. Полтавець Іван Борисович – 1920;
  238. Полтавець Василь Максимович – 1919;
  239. Полтавець Наталка Артемівна – 1922;
  240. Полтавець Андрій Ничипорович – 1906;
  241. Полтавець Горпина Сергіївна – 1906;
  242. Полтавець Свирид Данилович – 1887;
  243. Полтавець Оришка Улянівна – 1896;
  244. Полтавець Федір Данилович – 1895;
  245. Полтавець Оришка Іванівна – 1899;
  246. Полтавець Ананій Володимирович – 1928;
  247. Полтавець Ганна Іванівна – 1933;
  248. Пиріг Марія Дмитрівна – 1899;
  249. Полтавець Микола Федотович -1992;
  250. Полтавець Марія Максимівна – 1913;
  251. Полтавець Лукера Минівна – 1907;
  252. Полтавець Григорій Пилипович – 1935
  253. Полтавець Ганна Трохимівна – 1940;
  254. Пиріг Настя Зіновіївна – 1915;
  255. Пиріг Федір Олексійович – 1937;
  256. Пиріг Марія Дмитрівна – 1941;
  257. Пиріг Параска Кирилівна – 1890;
  258. Пиріг Марфа Сергіївна – 1920;
  259. Полтавець Марія Семенівна – 1920;
  260. Полтавець Євдокія Луківна – 1912;
  261. Полтавець Іван Антонович – 1941;
  262. Полтавець Ніна Павлівна – 1938;
  263. Пиріг Петро Антонович – 1899;
  264. Пиріг Уляна Карпівна – 1933;
  265. Пиріг Свирид Ілліч – 1927;
  266. Полтавець Мотря Логвинівна – 1906;
  267. Пиріг Макар Якович – 1899;
  268. Пиріг Олена Петрівна – 1905;
  269. Пиріг Ніна Макарівна – 1933;
  270. Пиріг Володимир Макарович – 1937;
  271. Пиріг Маруся Свиридівна – 1939;
  272. Пиріг Іван Макарович – 1942;
  273. Пиріг Варка Митрофанівна – 1945;
  274. Пиріг Андрій Сергійович – 1915;
  275. Пиріг Марфа Павлівна – 1913;
  276. Полтавець Іван Терешкович – 1910;
  277. Полтавець Марфа Борисівна – 1910;
  278. Пиріг Андрій Антонович – 1902;
  279. Пиріг Домаха Теретіївна – 1905;
  280. Пиріг Сергій Андрійович – 1041;
  281. Полтавець Андрій Семенович – 1926;
  282. Полтавець Наталка Пилипівна – 1928;
  283. Полтавець Палажка Йосипівна – 1894;
  284. Пиріг Григорій Андрійович – 1928;
  285. Пиріг М арфа Іванівна – 1927;;
  286. Полтавець Федось Федотович – 1902;
  287. Полтавець Ганна Антонівна – 1904;
  288. Полтавець Петро Терешкович – 1921;
  289. Полтавець Ірина Яківна – 1923;
  290. Полтавець Олексій Михайлович – 1924;
  291. Полтавець Пріська Степанівна – 1926;
  292. Полтавець Тетяна Йосипівна – 1894;
  293. Петренко Федора Степанівна – 1885;
  294. Пендюр Віра Яківна – 1929;
  295. Роман Палажка Романівна – 1914;
  296. Романюта Ганна Василівна – 1917;
  297. Романюта Михайло Гаврилович – 1934;
  298. Романюта Олена Полікрпівна – 1928;
  299. Роман Ганна Павлівна – 1914;
  300. Романюта Оришка Тимофіївна – 1904;
  301. Ромен Гаврило Олександрович1899;
  302. Роман Домаха Олександрівна, 1892;
  303. Роман Іван Миколайович, 1933;
  304. Себро Настя Степанівна, 1918;
  305. Себро Петро Михайлович, 1923;
  306. Степаненко Лукян Юхимович, 1902;
  307. Степаненко Мортя Дмитрівна, 1901;
  308. Сухенко Іван Степанович, 1908;
  309. Сухенко Варка Іванівна, 1906;
  310. Сухенко Любка Яківна, 1907;
  311. Степаненко Марія Іванівна, 1944;
  312. Сагова Олександра Омелянівна, 1907;
  313. Саговий Михайло Іванович, 1931;
  314. Сагова Уляна Луківна, 1904;
  315. Сагова Мотря Михайлівна, 1910;
  316. Сагова Катерина Степанівна, 1944;
  317. Сюськало Олександра Семенівна, 1921;
  318. Саговий Максим Миронович, 1900;
  319. Саговий Олексій Максимович, 1928;
  320. Сагова Ганна Петрівна, 1926;
  321. Степаненко Домаха Радіонівна, 1913;
  322. Степаненко Петро Павлович, 1940;
  323. Степаненко Параска Максимівна, 1942;
  324. Степаненко Іван Гордійович, 1890;
  325. Степаненко Оришка Мусіївна, 1892;
  326. Степанко Ганна Михайлівна, 1908;
  327. Саговий Пилип Михайлович, 1914;
  328. Степаненко Микола Семенович, 1914;
  329. Степаненко Ганна Василівна, 1922;
  330. Соловий Григорій Іванович, 1930;
  331. Сагова Пріська Омелянівна, 1920;
  332. Степаненко Наталка Іванівна, 1911;
  333. Степаненко Пріська Семенівна, 1926;
  334. Степаненко Іван Дмитрович, 1938;
  335. Степаненко Ївга Петрівана, 1905;
  336. Степаненко Ольга Макарівна, 1943;
  337. Степаненко Віра Дмитрівна, 1946;
  338. Степаненко Семен Ілліч, 1926;
  339. Степаненко Катерина Гаврилівна, 1933;
  340. Степаненко Василь Іванович, 1925;
  341. Сагова Наталка Михайлівна, 1912;
  342. Себро-Середа Іван Мефодійович, 1918;
  343. Середа Андрій Григорович, 1910;
  344. Середа Олена Миколаївна, 1914;
  345. Середа Петро Григорович, 1902;
  346. Середа Горпина Дмитрівна, 1906;
  347. Середа Катерина Петрівна, 1944;
  348. Себро Тихон Пилипович, 1899;
  349. Себро Ганна Костівна, 1906;
  350. Себро Горпина Порфирівна, 1896;
  351. Степаненко Марфа Савівна, 1901;
  352. Степаненко Марія Семенівна, 1931;
  353. Себро Іван Михайлович, 1905;
  354. Себро Уляна Борисівна, 1909;
  355. Себро Катерина Іванівна, 1947;
  356. Степаненко Параска Сергіївна, 1947;
  357. Степаненко Марина Григорівна, 1913;
  358. Себро Григорій Іванович, 1947;
  359. Ставицький Михайло Михайлович, 1914;
  360. Тихонович Марфа Минівна, 1897;
  361. Тихонович Наталка Іванівна, 1899;
  362. Тихонович Василь Гнатович, 1936;
  363. Тихонович Наталка Маркіянівна, 1940;
  364. Трухан Дмитро Петрович, 1918;
  365. Трухан Галина Микитівна, 1919;
  366. Трухан Ніна Дмитрівна, 1947;
  367. Троцан Федора Максимівна, 1906;
  368. Троцан Григорій Михайлович, 1928;
  369. Троцан Октавія Полікарпівна, 1930;
  370. Трухан Оксана Луківна, 1911;
  371. Трухан Борис Карпович, 1936;
  372. Трухан Віра Михайлівна, 1936;
  373. Трухан Устя Юхимівна, 1888;
  374. Трухан Настя Йосипівна, 1901;
  375. Трухан Андрій Андрійович, 1923;
  376. Трухан Варка Прокопівна, 1923;
  377. Трухан Микола Васильович, 1941;
  378. Трухан Степан Васильович, 1878;
  379. Трухан Мрія Мусіївна, 1880;
  380. Трухан Василь Іванович, 1904;
  381. Трухан Марія Всилівна, 1946;
  382. Трухан Григорій Васильович, 1936;
  383. Трухан Тамара Петрівна, 1944;
  384. Трухан Настя Миколаївна, 1920;
  385. Трухан НичипірПетрович, 1921;
  386. Трухан Палажка Антонівна, 1923;
  387. Трухан Олександра Іванівна, 1880;
  388. Трухан Лисавета Сергіївна, 1911;
  389. Трухан Михайло Йосипович, 1937;
  390. Трухан Віра Йосипівна, 1939;
  391. Трухан Параска Луківна, 1940;
  392. Трухан Костянтин Григорович, 1897;
  393. Тереш Ганна Нестерівна, 1934;
  394. Холява Ольга Григорівна, 1911;
  395. Холява Михайло Ананійович, 1941;
  396. Холява Григорій Ананійович, 1944;
  397. Хмара Надія Никодимівна,
  398. Холява Петро Мусійович, 1887;
  399. Холява Оксана Гнатівна, 1888;
  400. Холява Сидор Мусійович, 1903;
  401. Холява Мотря Василівна, 1905;
  402. Холява Домаха Василівна, 19074
  403. Хобта Іван Іванович, 1907;
  404. Хобта Тетяна Захарівна, 1912;
  405. Черевко Олександр Іванович, 1905;
  406. Черевко Гапка Климівна, 1905;
  407. Черевко Василь Олександрович, 1928;
  408. Черевко Ганна Тихонівна, 1926;
  409. Черевко Андрій Іванович, 1913;
  410. Черевко Марія Степанівна, 1914;
  411. Черевко Іван Андрійович, 1948;
  412. Черевко Євдокія Костівна, 1915;
  413. Черевко Іван Васильович, 1925;
  414. Черевко Катерина Василівна, 1924;
  415. Черевко Фроль Ілліч, 1885;
  416. Черевко Ганна Йосипівна, 1918;
  417. Чорноусько Олександра Ігнатівна, 1904;
  418. Чорноусько Ігор Єлісейович, 1916;
  419. Чорноусько Марія Михайлівна, 1927;
  420. Шептуха Онисія Григорівна, 1907;
  421. Шинкар Катерина Свиридівна, 1919;
  422. Шинкар Петро Кузьмович, 1993;
  423. Шинкар Євдокія Йосипівна, 1899;
  424. Шинкар Петро Петрович, 1926;
  425. Шинкар Євдокія Степанівна, 1919;
  426. Шепель Іван Данилович, 1929;
  427. Шепель Горпина Антонівна, 1925;
  428. Шепель Марія Костівна, 1911;
  429. Шепель Іван Степанович, 1938;
  430. Шепель Євдокія Олексіївна, 1940;
  431. Шепель Марія Антонівна, 1917;
  432. Шинкар Антон Махтейович, 1897;
  433. Шинкар Наталка Федорівна, 1899;
  434. Шинкар Сергій Петрович, 11928;
  435. Шинкар Надія Гаврилівна, 1928;
  436. Шинкар Клим Махтейович, 1899;
  437. Шинкар Варка Миронівна, 1896;
  438. Шинкар Іван Климович, 1927;
  439. Шевченко Ганна Вікторівна, 1924;
  440. Шепель Якилина Кирилівна, 1904;
  441. Шепель Василь Данилович, 1936;
  442. Шепель Ольга Андріївна, 1939;
  443. Шепель Михайло Данилович, 1939;
  444. Шепель Ганна Григорівна, 1942;
  445. Шинкар Пріська Іванівна, 1915;
  446. Шинкар Микола Миколайович, 1930;
  447. Шинкар Федосія Григорівна, 1907;
  448. Шинкар Тетяна Федосіївна, 1928;
  449. Шинкар Параска Яківна, 1892;
  450. Шинкар Іван Денисович, 1929;
  451. Шинкар Марія Йосипівна, 1935;
  452. Шинкар Борис Кузьмович, 1911;
  453. Шинкар Варка Йосипівна, 1918;
  454. Шинкар Микола Борисович, 1939;
  455. Шинкар Симон Кузьмович, 1909;
  456. Шинкар Горпина Кіндратівна, 1915;
  457. Шинкар Іван Симонович, 1940;
  458. Шинкар Маруся Симонівна, 1947;
  459. Шинкар Кузьма Максимович, 1906;
  460. Шинкар Лукера Олексіївна, 1902;
  461. Шинкар Григорій Кузьмович, 1940;
  462. Шинкар Прокіп Якович, 1880;
  463. Шинкар Варка Юхимівна, 1884;
  464. Шинкар Оксана Прокопівна, 1925;
  465. Шинкар Ганна Сергіївна, 1946;
  466. Шинкар Варка Степанівна, 1905;
  467. Шепель Уляна Петрівна, 1911;
  468. Шинкар Марія Омелянівна, 1906;
  469. Шинкар Григорій Миколайович, 1936;
  470. Шинкар Ганна Сергіївна, 1938;  
  471. Шинкар Уляна Миколаївна, 1939;
  472. Шинкар Іван Антонович, 1923;
  473. Шинкар Горпина Федорівна, 1926;
  474. Щока Григорій Кузьмович, 1917;
  475. Щока Одарка Петрівна, 1916;
  476. Щока Марія Сергіївна, 1905;
  477. Щока Катерина Григорівна, 1947;
  478. Ярош Данило Михайлович, 1923;
  479. Якименко Віра Іванівна, 1937;
  480. Некрасов Володимир Валентинович, 1947;
  481. Батурин Петро Григорович, 1930;
  482. Манько Раїса Іванівна, 1923;
  483. Логойда Степан Васильович, 1937;
  484. Нуєнко Володимрр Миколайович, 1947;
  485. Трухан Олена Луківна, 1898;
  486. Сердюк Варвара Іванівна, 1923;
  487. Маркуш Всиль Юрійович, 1923;
  488. Власюк Аркадій Федорович, 1932;
  489. Забіяка Ганна Іванівна, 1910;
  490. Пиріг Михайло Андрійович, 1948;
  491. Мироненко Микола Іванович, 1943;
  492. Орлюк Іван Лаврінович, 1926;
  493. Кукуюк Дмитро Павлович, 1931;
  494. Мелашенко Іван Іванович, 1937;
  495. Заболотня Катерина Семенівна, 1939;
  496. Коробка Іван Олександрович, 1929;
  497. Сливка Микола Павлович, 1910;
  498. Рикунов Федір Артемович, 1932;
  499. Лотош Володимир Степанович, 1939;
  500. Клевець Іван Іванович, 1937;
  501. Кульвінскас Володимир Антонович, 1928;
  502. Корчевський Микола Прокопович, 1937;
  503. Химченко Михайло Оникійович, 1936;
  504. Костюк Степан Якович, 1934;
  505. Король Григорій Іванович, 1935;
  506. Пилипенко Микола Павлович, 1946;
  507. Переєденко Василь Сергійович, 1935;
  508. Косяченко Михайло Васильович, 1935;
  509. Рак Олексій Федосійович, 1940;
  510. Брежинський Василь Михайлович, 1947;
  511. Клименко Іван Якович, 1938;
  512. Шепель Григорій Данилович, 1931;
  513. Шепель Любов Михайлівна, 1935;
  514. Трегубов Володимир Степанович, 1938;
  515. Попрвич всиль іванович, 1937;
  516. Забіяка Ганна Архипівна, 1897;
  517. Шульженко Володимир Никонович, 1940;
  518. Безнощенко Іван Мефодійович, 1942;
  519. Костюк Ганна Михайлівна, 1944;
  520. Мельничук Іван Андрійович, 1938;
  521. Антипов Анатолій Іванович, 1940;
  522. Химинець Іван Дмитрович, 1931;
  523. Кульвінскас Лідія Петрівна, 1932;
  524. Солонець Ганна Григорівна, 1922;
  525. Валігура Дмитро Олексійович, 1938;
  526. Валігура Поліна Григорівна, 1945;
  527. Коротов Володимир Миколайович, 1925.

 

Прочитано 637 разів

Наші партнери

ГІСДПУНІЕЗМіська радагазета Вісник ПереяславщиниНовий поглядУкрпромпостачПереяславська районна радаТелерадіокомпанія АльтаІнститут мистуцтвознавстваПереяслав-Хмельницька РДАПереяслав-Хмельницька ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІст. №5